Doradztwo w zorganizowaniu wynajmu i zarządzania flotą

Nasze działania:

1.      Specjalizujemy się w wynajmie długoterminowym samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i specjalistycznych. Oferujemy również długoterminowy wynajem pojazdów z pracownikami/kierowcami. Dodatkowo uzgadniamy rodzaj i zakres zadań, jakie ci pracownicy mają wykonywać dla Klienta.

2.      Zajmujemy się doradztwem przy organizacji wynajmu i zarządzaniem wspólnie budowanej floty. Pomagamy w wyborze pojazdów (każdorazowo dokonujemy analizy kosztowej pojazdów w poszczególnych kategoriach i markach, uwzględniamy m.in. sieć serwisową, awaryjność, wizerunek marki itp.), pomagamy w konfiguracji samochodów i pojazdów specjalistycznych, np. samochody przystosowane do przewozu wartości, bankowozy, dźwigi, autobusy, samochody-chłodnie, przyczepy, naczepy z platformą/windą itp. W przypadku długoterminowego wynajmu pojazdów z kierowcami zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców.

3.      Proponujemy indywidualne rozwiązania wynajmu i zarządzania flotą pojazdów: każdorazowo dostosowujemy propozycje/umowę do indywidualnych potrzeb Klienta oraz do obowiązującego prawa.

4.      Informujemy o szkodowości: przedstawiamy rozwiązania służące zmniejszeniu szkodowości we flocie samochodów.

5.      Aktualizujemy informacje prawne dotyczące wynajmu i zarządzania flotą pojazdów (bieżąco informujemy o zmianach prawnych oraz aktualizujemy rozwiązania flotowe Klientów zgodnie ze zmianami prawa).

6.      Wskazujemy Klientowi korzyści podatkowe wynikające dla Niego z wynajmu pojazdów.

7.      Uwzględniamy wszystkie potrzeby odnośnie zakresu usługi wynajmu i zarządzania flotą, jak również możemy je modyfikować w czasie trwania umowy (w ramach obowiązującego prawa).

KAŻDE ROZWIĄZANIE DOPRECYZOWYWANE JEST WSPÓLNIE Z KLIENTEM. MOŻLIWA JEST DOWOLNA, ZGODNA Z PRAWEM, MODYFIKACJA ZAKRESU I FORMY WSPÓŁPRACY.

Wypożyczalnia TRANSPOST    TRANS-POZ S.A.