„Transpost" S.A., bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, świadczy najwyższej jakości usługi transportowe.

Nasz wykwalifikowany personel, w oparciu o szczegółową analizę oczekiwań i potrzeb Klienta, przygotowuje indywidualnie dopasowaną ofertę, która umożliwi właściwą realizację usługi.

Zapewniamy ubezpieczenie towaru, a w przypadku awarii pojazdu podstawiamy odpowiedni samochód zastępczy.

Zatrudniamy doświadczonych i rzetelnych kierowców potrafiących zrealizować skomplikowane przewozy.

Podejmując współpracę przejmujemy od Klienta wszystkie sprawy związane z realizacją usługi (dobór samochodów, obsługa serwisowa, badania techniczne, paliwo, podatki od środków transportu, nabór kierowców, zarządzanie czasem pracy kierowców, zastępstwa w czasie urlopów wypoczynkowych i zwolnień lekarskich, rotacja pracowników, wynagrodzenia, opłacanie składek ubezpieczeniowych).

Ponad 85 lat temu (1923 r.) Henry Ford, organizując nową formę produkcji swoich samochodów, wypowiedział zdanie: „Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my".

KAŻDE ROZWIĄZANIE DOPRECYZOWYWANE JEST WSPÓLNIE Z KLIENTEM. MOŻLIWA JEST DOWOLNA, ZGODNA Z PRAWEM, MODYFIKACJA ZAKRESU I FORMY WSPÓŁPRACY.

Wypożyczalnia TRANSPOST    TRANS-POZ S.A.